ישראלים רבים פונים לאינטרנט כמקור להכנסה נוספת מהבית וזאת כדי להתמודד עם יוקר המחיה והעול הכלכלי. איך זה עובד? פרשנו בפניכם מספר דרכים לעשיית כסף מהאינטרנט. איך לעשות כסף באינטרנט   לבטח גם אתם שמעתם על אנשים שעושים כסף באינטרנט, חלקם גם עובדים מהבית ואינם צריכים אפילו להתלבש לעבודה ולהתמודד עם עומס התנועה הכבד בדרכים. אם גם אתם רוצים לדעת איך אפשר לעשות כסף ולהרוויח באינטרנט, הכתבה הבאה תסייע לכם להגשים חלום ואולי גם אתם תוכלו להתחיל לעבוד מהבית וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. ראוי להדגיש כי עבודה מהבית אינה מתאימה לכל אחד, אף על פי שכמעט כל מי שתשאלו, יגיד לכם שהוא רוצה לעבוד בנוחות של ביתו הפרטי. העבודה מחייבת אתכם לשבת מול המחשב ולחיות באינטרנט, אך בבית יש פיתויים רבים שקשה לעמוד בפניהם. לכן, אם אתם מתקשים לנהל את הזמן שלכם ביעילות, אולי עדיף לכם להמשיך לעבוד במשרד – אחרת תתקשו להרוויח מספיק כסף. עבור מי שהרעיון לעבוד מהבית ולהרוויח בגדול קורץ לו, אספנו 6 דרכים לעשות כסף באינטרנט – לגזור ולשמור.  

לשחק באתרי אינטרנט ולהרוויח

אחת האפשרויות לעשות כסף באינטרנט היא לשחק באתרים ייעודיים המתגמלים את השחקנים בפרסים שווים ומשתלמים. כדאי לדעת כי ישנם אתרי משחקים המציעים תשלום עבור עצם ההשתתפות במשחקים שונים, ואתרים אחרים מעניקים תגמול כספי רק לזוכים במשחקים. לכן, אם אתם גיימרים מעולים, חפשו אתרי משחקים המציעים תגמול כספי הוגן ומשתלם. האתרים מרוויחים בעיקר מפרסומות, עליכם להיות מעל גיל 18, ואם באמת תפגינו כישורים מיוחדים ותנצחו מתמודדים אחרים – תוכלו להרוויח.

מילוי סקרים באינטרנט

דרך נוספת היא להשיב על סקרי דעת קהל. יש ברשת שלל אתרים ייעודיים המציעים תגמול כספי לכל מי שמשיב על סקרים שונים ומגוונים. ניתן להשיב גם על סקרים באנגלית ובשפות נוספות, אך יש גם אתרים בישראל הפועלים בעברית. לאחר רישום מהיר תוכלו לקבל סקרים בהתאם למאפיינים שלכם. אולי לא תהפכו להיות מיליונרים, אך תוכלו לעשות כמה מאות שקלים בחודש אם תתמידו בכך. אתר "מדגם" למשל הוא מס' אחת בתחום הזה.

כתיבת תוכן

אם יש לכם יכולת כתיבה ותמיד חלמתם לכתוב כתבות ומאמרים חשובים, כתיבת תוכן היא אחת האפשרויות המועדפות עבורכם. עשרות אלפי ישראלים עוסקים בתחום זה, חלקם מרוויחים היטב וזו העבודה העיקרית שלהם. חשוב לציין כי נדרשת יכולת כתיבה ברמה גבוהה, אתם חייבים לשלוט היטב בשפה העברית ואפשר לכתוב גם בשפות אחרות, כל עוד רמת השליטה שלכם בשפה היא ברמת שפת אם. אחת הדרכים הכי יעילות לקדם אתר ועסק באינטרנט היא כתיבת תוכן רלוונטי עבורו, כך שיקודם במנוע החיפוש של גוגל. לכן עסקים, חברות ובעלי אתרים מחפשים כותבי תוכן איכותיים. תוכלו להציע את שירותי הכתיבה שלכם בפייבר, קבוצות הפייסבוק הרבות שעוסקות בהצעות כתיבת תוכן או לפתוח עמוד עצמאי בפייסבוק ולהתחיל לפרסם את עצמכם.

תרגומים

אם אתם שולטים באנגלית ובשפות זרות נוספות, תוכלו להציע שירותי תרגום לחברות שונות. בעבור שירותי תרגום באינטרנט תוכלו להרוויח סכום בלתי מבוטל, אך עם זאת יש תחרות גבוהה בתחום זה ועליכם למצוא לקוחות – משימה מורכבת, אך אפשרית. אגב, עליכם לספק חשבונית או קבלה בגין תרגומים, לכן כדאי לברר את הנושא הזה מראש מול גורמים רלוונטיים כמו רואה חשבון או יועץ פיננסי.

תוכנית שותפים

תכניות שותפים הן מודל כלכלי מצליח בו אתם כמשווקים יכולים להרוויח כסף על כל הפנייה של משתמשים לאתר ספציפי. אם יש לכם אתר, עמוד פייסבוק או איסנטגרם עם הרבה עוקבים, תוכלו למנף את זה כדי לעשות מזה כסף באמצעות שיווק שותפים. תוכלו להציג פרסומות באתר שלכם או לצרף קישורים לפוסטים בפייסבוק, ולהרוויח כסף בעבור כל קליק או הפנייה לאתר או לדף הנחיתה של המפרסם.

מכירות באינטרנט

באפשרותכם להתחיל למכור מוצרים שונים ברחבי האינטרנט ולקבל אחוזים נאים בגין כל מכירה. יש מספר דרכים ואפשרויות כדי להתחיל למכור באינטרנט: אפשר לפתוח חנות באיביי או באמזון, אפשר גם לפתוח חנות בפייסבוק ולמכור מוצרים שונים, יש גם אפשרות להקים חנות מקוונת בשופיפיי. עליכם לעסוק בשיווק ולעקוב מדי יום אחרי תנועת גולשים לאתר, לענות על שאלות ולהתמודד עם נושאים כמו משלוח, אחריות וכדומה. האינטרנט מהווה מקור בלתי נדלה של מידע ותוכן שימושי בעבור מיליארדי אנשים ברחבי העולם. היו יצירתיים, אין דבר שאי אפשר למכור באינטרנט, שכן דרך מגוון אתרים ופלטפורמות כגון פייסבוק, איביי, אמזון וכו' יש לכם האפשרות להגיע לכל אוכלוסיה רלוונטית שתרצו ברחבי הגלובוס.

Leave a Reply