אינדקס עסקים מציעה אפשרות פשוטה לבעלי עסקים להתחבר בצורה קלה עם לקוחות פוטנציאלים באזור הגאוגרפי שלהם. כך, שיש לכם יותר זמן להתמקד בפעילות העסק ומתן שירות מבלי להוציא יותר מידי זמן על שיווק. פשוט לשימוש, נוח למראה, ותפוצה רחבה באזור הלוקאלי שלך, מאפשרת לך להגדיל את מאגר הלקוחות העסקי שלך. תן לנו להתרכז בעבודת הקידום האורגני בגוגל – אנחנו מומחים בזה. 

כך זה עובד שלב אחר שלב:

1. יצירת חשבון

יצירת חשבון עם אינדקס עסקים זה נורא פשוט, הזינו את מלא פרטיכם ותוכלו לעבוד עם האתר, להעלות עסק, לצפות בנתוני החשיפה ועוד. בנוסף, משתמשים ולקוחות יוכלו גם הם להתחבר לאתר, להשאיר ביקורות ופידבקים לעסקים, מה שהופך את זה למאוד פשוט ונוח.

 

2. פרסום העסק שלך

העלאת העסק לאתר היא מאוד קלה ונעשית ב-3 פעולות זריזות. הרשמה, העלאת מלוא הפרטים שליחת הרשומה לפרסום. במהלך הרישום מומלץ להזין את מלוא הפרטים ולנסות גם להיות ייחודיים בתיאור (אל תעתיקו את התוכן מדף האודות שלכם – שנו קצת). כמו כן בעזרת טכנולוגיה חדשה שהתקנו, משתמשים יוכלו להגיע אליכם בקלות על ידי זיהוי המיקום הגיאוגרפי שלהם והצגת עסקים בקרבתם. לכן, חובה שתירשמו לאינדקס שלנו.

 

 

3. היחשפו ליותר לקוחות רלוונטיים

בעזרת הדאשבורד המיוחד שלנו, תוכלו לצפות בנתוני החשיפה לעסק שלכם באתר. כמה אנשים ראו את הרשומה שלכם, כמה חייגו או השאירו פרטים, ביקורות וכו'. כמו כן, תמיד תוכלו לערוך את הכרטיס העסקי ולעדכן אותו במידע רלוונטי ותמונות חדשות מהעסק. זה יעזור לכם להתקדם גבוה יותר.